پایش سلامت خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران ضروری است

8 خرداد 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: پایش سلامت و رفع نیازهای درمانی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران با توجه شرایط سنی آنان اهمیت بالایی دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست در حاشیه نشستی که در خصوص پایش سلامت جامعه ایثارگران با رئیس بنیاد شهید شهرستان دشتستان برگزار نمود،  اضافه کرد: شهدا جان خود را فدا کردند تا امروز در کشور امنیت و آرامش حاکم شود و همه باید قدردان خانواده شهدا و ایثارگران باشیم.

وی با بیان اینکه بالاترین مقام را شهدا نزد خداوند دارند، تصریح کرد: خدمت به خانواده‌های این شهدای گران‌قدر و ایثارگران عزیز سعادتی است که نصیب کادر بهداشت و درمان شده ‌است.

خویشدوست اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد تیم‌های سلامت مراکز خدمات جامع سلامت در بخش‌های مختلف شهرستان جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران بخصوص والدین شهدایی که توانایی جسمی ندارند، به منازل این خانواده ها مراجعه نمایند.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان دشتستان تصریح  کرد: بر اساس گزارش‌های سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت، در تمامی مناسبت های بهداشتی، فرهنگی و مذهبی خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به خانواده گرانقدر شهدا و ایثارگران ارائه شده است.

 

انتهای پیام/ ز.ح 3031

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.دشتستان     امور.ایثارگران     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   30 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >