نشست هم اندیشی مدیران شبکه با مراقبین مراکز سلامت جامعه دشتستان

15 فروردين 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان :جلسه ای با حضور رئیس و معاون بهداشتی شبکه و مراقبین مرکز سلامت جامعه در شبکه بهداشت برگزار شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، هدف از تشکیل این جلسه را تعامل نظر و بلوک بندی عنوان کرد و گفت : در این جلسه با تمرکز بر طرح تحول نظام سلامت در خدمت شما عزیزان هستیم.

دکتر علیرضا حاجیونی با اشاره به  نامگذاری سال جدید با عنوان "اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل " گفت : می بایست با اقدام و عمل ، پتانسیل های خود را جدی گرفته و ارتقا سطح بهداشتی را رقم بزنیم.

این مقام مسئول بیان کرد : با توجه به اینکه سیاست اصلی دولت، سلامت جامعه می باشد و بخش زیادی از سرانه ملی وارد حوزه سلامت شده ، امیدواریم با کمک شما مراقبین سلامت در  اجرای درست برنامه ها ، مردم بیشترین فایده را از این طرح ببرند.

وی با اشاره به اینکه ما در حوزه سلامت ، تابع وزارت بهداشت هستیم ، گفت : از آنجا که قرار است یک تغییر اساسی صورت گیرد ، باید مجری خوب سیاست اعمال شده باشیم، و محلی برای تشکر و بهانه گیری نیست . مسلما باید طرز نگاه و تلفی ما در طرح تحول تغییر کند و با تمام وجود به اجرای طرح کمک کنیم.

دکتر حاجیونی خاطر نشان کرد : با ورود نیروی های پرانرژی جدید الورود و با توجه به تجهیزات تهیه شده ، مشکلات ما در حوزه بهداشت کمتر خواهد شد .

در ادامه معاون بهداشتی  شبکه ،دستورالعمل نسخه 3 مراقبین سلامت را توضیح داد و گفت : هر مراقب در هر بلوک حکم وزیر بهداشت در آن بلوک را داشته و بدون توجه به مدرک آکادمیک انتظار می رود با چند پیشگی تمام مسائل بهداشتی را زیر نظر داشته باشند.

در پایان مهندس حسین دلخواه  اظهار داشت : در نظام جدید مراقب سلامت ، انتظار می رود مراقب در پی نیازمند خدمت برود و چشم انتظار مراجعه کننده نباشد .

انتهای پیام/س.غ


کلمات کلیدی:
مراقبین.سلامت     بلوک.بندی     شبکه.بهداشت.شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   15 فروردين 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >