رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
هفته سلامت بهانه ایست که از طلایه داران حوزه بهداشت و درمان تقدیر نماییم

17 ارديبهشت 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هفته سلامت بهانه ای ایست که از طلایه داران حوزه بهداشت و درمان قدردانی نماییم.

 ماریا خویشدوست افزود: هفته سلامت سالجاری با شعار(سلامت ما؛سلامت سیاره ما) شروع می شود و این نشان از اهمیت موضوع سلامت اجتماعی و جهانی برای آحاد بشریت دارد.

خویشدوست تصریح کرد: با توجه به روز شمار هفته سلامت سلامت متوجه میشویم که حضور مسئولین ، سمن ها در کنار حوزه سلامت جهت پیشبرد اهداف نظام سلامت لازم و ضروری هستند.

 وی همچنین بیان کرد: شهرستان دشتستان از لحاظ وسعت و جمعیت گسترده است و خدمت رسانی در تمامی عرصه ها بخصوص بهداشت و درمان مجاهدت و از خودگذشتگی خاصی را می‌طلبد که در زمان شیوع کرونا نیروهای بهداشتی ، تمام توان خود  را برای خدمت رسانی به مردم گذاشتند.

 خویشدوست  بیان کرد: هفته سلامت بهانه ای ایست که از طلایه داران حوزه بهداشت و درمان قدردانی کنیم و برای اهداف خود که تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت است ، جانانه تلاش  کنیم .

سرپرست معاون عمرانی فرمانداری دشتستان در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان گفت: بدرستی که سلامت و امنیت دو نعمت عظیم خداوندی هستند که کمرنگ شدن هر کدام از اینها می تواند یک کشور را با آسیب های جدی روبرو سازد.

حسین بی باک افزود : در چند سال اخیر زیرساختهای بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ارتقائ خوبی داشته است و درحدود 85 درصد از مراکز و خانه های بهداشت بهسازی و یا بازسازی شده اند و امیدواریم با تجهیزات مستقر شده در مراکز و خانه های بهداشت و زیرساختهای مطلوب ، خدمات خوبی به مردم بخصوص مناطق کم برخوردار ارائه شود .

باید یادآور شد با نظارت و هماهنگی ریاست شبکه بهداشت و درمان دشتستان، در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان با حضور مسئولین و سمن ها زنگ آغاز هفته سلامت به صدا درآمد.


کلمات کلیدی:
هفته.سلامت.دشتستان     ماریا.خویشدوست     زنگ.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   22 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >