ارائه بیش از 2400 خدمت بهداشتی و درمانی رایگان به بخش ارم دشتستان

27 ارديبهشت 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در طرح کاروان خدمت فرمانداری به بخش ارم ، بیش از دو هزار و400 خدمت بهداشتی و درمانی رایگان ارائه شد.

ماریا خویشدوست در گفت و گویی با مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: هدف از اجرای طرح کاروان خدمت فرمانداری ارائه خدمات تخصصی و عمومی در حوزه درمانی ، دندانپزشکی و بهداشتی رایگان به مردم شهرها و روستاهای کم برخوردار بخش ارم می باشد.

خویشدوست تصریح کرد:  کادر بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مدت سه روز در شهرها و روستاهای بخش ارم ( شهر تنگ ارم و دهرود سفلی )  مستقر و تمامی خدمات  بهداشتی ودرمانی با همکاری گروه جهادگران فاطمی و شبکه بهداشت ودرمان دشتستان وبا هماهنگی قبلی  و به صورت رایگان به مردم این مناطق ارئه شده است.

 ماریا خویشدوست تصریح کرد: نیروهای اورژانس 115  ، بازرسان بهداشت محیط ،  پزشک متخصص اطفال؛  داخلی ، زنان و زایمان ، پزشک عمومی ، مشاوره فیزیوتراپی ، مشاوره روانشناسی و تغذیه  ، کلینیک سیار دندانپزشکی همراه با 4 دندانپزشک ، در روز29 و ۳۰ اردیبهشت ماه در مرکزخدمات جامع سلامت تنگ ارم و دهرود سفلی مستقر و در حدود  دو هزار 460 خدمت به صورت رایگان ارائه کرده اند.

 خویشدوست خاطر نشان کرد: ارائه خدمت بهداشتی ودرمانی رایگان یکی از اولویتهای اصلی وزارت بهداشت می باشد و در راستای تحقق عدالت در سلامت به صورت مستمر در مناطق کم برخوردار انجام می گیرد.

 رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: چنین طرح هایی مورد تاکید ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می باشد و از فرمانداری، بخشداری ارم ، شهرداری ارم ،شورای اسلامی و دهیاری روستای دهرود سفلی  و همچنین  حوزه مقاومت بسیج  ۲۲ بهمن بخش ارم ، کانون بسیج جامعه پزشکی جابربن حیان استان بوشهر، کانون بسیج جامعه پزشکی شهدای گمنام  و همچنین رییس و کارکنان مرکز فوریتهای پزشکی و اورژانس ۱۱۵ استان وشهرستان دشتستان، بازرسان بهداشت محیط شهرستان،کادر پشتیبانی ستاد شبکه دشتستان و کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم و دهرود سفلی برای همکاری و همراهی جهت استقرارتیم های درمانی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان تشکر و قدردانی نمود.


کلمات کلیدی:
طرح.کاروان.خدمت     فرمانداری     بخش     ارم     رییس.شبکه.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   2 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >