در هفته اول تعطیلات نوروزی؛
۱۶۰۰ مادر باردار و کودک زیر ۵ سال در دشتستان مراقبت شده‌اند

6 فروردين 1403
رئیس گروه سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: در هفته اول تعطیلات نوروزی تاکنون، بیش از هزار و ۶۰۰ مادر باردار و کودک زیر ۵ سال در دشتستان مراقبت‌های بهداشتی را دریافت کرده‌اند.

فضه امیری افزود: ارائه خدمات به مادران باردار یکی از اولویت‌های مهم در بخش بهداشت است و در این ایام در حدود ۵۱۷ مادر باردار جهت دریافت خدمات بهداشتی به مراکز ما مراجعه نموده‌اند که ۱۵ مادر باردار به علت عوارض و مشکلات مربوط به بارداری به پزشکان متخصص و بیمارستان ارجاع داده‌شده‌اند.
امیری همچنین بیان کرد: در این مدت ۶۸۵ کودک به بخش بهداشتی مراکز خدمات جامع سلامت فعال در ایام تعطیلات نوروزی مراجعه کرده‌اند و ۴۳۷ کودک واکسن‌های روتین خود را دریافت نموده‌اند.
وی تصریح کرد: برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافرین نوروزی، مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر (عج) در شهر برازجان به عنوان مرکز معین در ایام تعطیلات رسمی نوروز معرفی شده و شهروندان و مسافرین نوروزی علاوه بر دریافت خدمات بهداشتی و درمانی، خدماتی مانند هیپوتیروئیدی نوزادان، مشاوره حین ازدواج و مشاوره رفتاری نیز دریافت می‌کنند.
رئیس گروه سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: ۱۰ مرکز خدمات جامع سلامت در ایام تعطیلات نوروز به شهروندان و مسافرین در سطح شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خواهند کرد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید.

 


کلمات کلیدی:
    دشتستان     شبکه.بهداشت.درمان     مادر.باردار     مراقبت.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   7 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >