امام‌جمعه دشتستان: کادر بهداشت و درمان دشتستان شبانه‌روزی در حال پیگیری مسائل و مشکلات این حوزه هستند

18 فروردين 1403
18 فروردين 1403
امام‌جمعه شهرستان دشتستان گفت: کادر بهداشت و درمان شهرستان دشتستان شبانه‌روزی در حال پیگیری مسائل و مشکلات این حوزه هستند.

حجت‌الاسلام حسن مصلح در دیدار با روسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: شهرستان دشتستان به دلیل وسعت زیاد و هم‌جواری با شهرستان‌های دیگر، نیاز است بیش از این حوزه بهداشت و درمان ارتقا یابد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و پرسنل بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برای ارتقای بهداشت و درمان شهرستان گفت: انصافاً کمک‌های خوبی از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و دولت به بهداشت و درمان شهرستان دشتستان صورت گرفته است.

حجت‌الاسلام مصلح گفت: خوشبختانه تیم متعهدی در حوزه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان دشتستان عهده‌دار کار حوزه سلامت هستند که با توجه به کارهایی که صورت می‌گیرد، آینده روشن را برای این حوزه در دشتستان متصور است.

امام‌جمعه برازجان اضافه کرد: تقویت و ارتقای حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در دستور کار مسئولان است و کارهای خوبی برای تسهیل امور مردم در حال انجام است.

حجت‌الاسلام مصلح بابیان اینکه مشکلات حوزه بیمارستان شهید گنجی به حمدالله با جدیت مسئولان در حال برطرف شدن است گفت: مشکل نیروی انسانی حوزه سلامت، کشوری است، بنابراین مسئولان کشوری مشکل نیروی انسانی حوزه سلامت شهرستان دشتستان را برطرف کنند.

وی بابیان اینکه کادر بهداشت و درمان شهرستان دشتستان شبانه‌روزی در حال پیگیری مسائل و مشکلات این حوزه هستند افزود: مردم باید خدماتی که در همه حوزه‌ها به‌ویژه بهداشت و درمان در حال انجام است را اطلاع پیدا کنند.

امام‌جمعه برازجان بابیان اینکه کارهای فرهنگی باید در همه‌جا به‌ویژه حوزه سلامت باید اجرا شود خاطرنشان کرد: همواره از گذشته تاکنون کارهای فرهنگی در بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان دشتستان صورت می‌گرفته که باید ادامه پیدا بکند.

انتهای پیام/س.غ3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید.

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.